Oenoforum 2015: 4 vína DAVINUS = 4 zlaté medaile!

A skvělý bonus navíc…

Ve dnech 11.6. - 12. 6. 2015 proběhlo hodnocení devátého ročníku soutěže OENOFORUM 2015 – Czech International Wine Competition, nejprestižnější mezinárodní soutěže vín konané na území České republiky, kterou, každý rok na jiném originálním místě (tentokrát to byla nádherná barokní bazilika na Velehradě), pořádá Svazu vinařů České republiky pod prestižní záštitou OIV, Mezinárodní organizace pro víno a vinnou révu se sídlem v Paříži. DAVINUS v silné konkurenci slavil až neskutečný úspěch.

DAVINUS bude i v letošním roce hrdým partnerem prestižní akce Symposium Culinary Prague ve Slovanském domě!

WINE PRAGUE 2015

Na společné expozici DAVINUS/UNITED DRINKS bylo v rámci prvního mezinárodního profesionálního veletrhu vína Wine Prague stále plno:-) Svou nemalou měrou k tomu přispěla i návštěva našeho patrona. Tak Vojto, za rok opět v Letňanech!

1. narozeniny firmy na lodi Hamburg - V

V červenci loňského roku jsme oslavili naše první narozeniny. Ano, už  to byl rok od uvedení prvního vína DAVINUS na český trh. Děkujeme všem zákazníkům, obchodním partnerům a hostům tohoto neformálního slavnostního večera:-) Vše bylo pod kontrolou našich kmotrů a i patrona řady DAVINUS vín, Vojty Bernatského...

Křest řady pro gastronomii a privátní klientelu - George&Dragon Praha - I

Slavnostní křest řady pro gastronomii a privátní klientelu. Asi nejlepší kmotři jsou zároveň i kamarádi. Rádi Vám je představíme: Tibor Nyitray, prezident Svazu vinařů České republiky, pan Martin Pastyřík, prezident Asociace Sommelierů České republiky a v neposlední řadě autor grafiky etikety, tohoto webu a všeho hezkého okolo nás, Michal Červenka. Děkujeme!